Facebook

Bobini baby

Bobini kids

Bobini fun

MENU
powrót

bobini „Mały Naukowiec” na Festiwalu Nauki

Jak duże są bakterie?  Jakim chorobom można zapobiec poprzez regularne mycie rąk?  Jak napisać bezbłędnie:  pasożyt, pożywka, ochrona?  Co oznaczają powiedzenia „umywać od czegoś ręce” i „czyste ręce”. Na te pytania odpowiadali uczniowie którzy uczestniczyli w Festiwalu Nauki, w poprowadzenie i wsparcie  którego zaangażowaliśmy się. Impreza odbyła się pod patronatem  Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, który jest cyklicznym wydarzeniem popularyzującym naukę wśród dzieci i  młodzieży  Dolnego Śląska.

Przygotowaliśmy prezentację dla dzieci  i warsztat dotyczący mycia rąk.  Podczas warsztatów uczniowie mogli  ubrać się w strój mikrobiologa, przygotować  „miksturę” do demonstrowania niedomytych miejsc na dłoniach i sprawdzić czy potrafią  dokładnie umyć ręce.  Na zakończenie dzieci   uczestniczące  w warsztatach zostały  obdarowane kosmetykami bobini z nowej  serii „Mały Naukowiec”.  Mamy nadzieję, że bobini „Mały Naukowiec”  będzie  przypominał  dzieciom  nie tylko o tym, jak ważne jest mycie rąk, ale również jaką znakomitą przygodą jest sama  nauka.

 

 

Archiwum

NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów marketingowych, na otrzymywanie od GLOBAL COSMED GROUP S.A. informacji handlowych na warunkach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania przez Global Cosmed Group S. A. moich danych osobowych pod linkiem http://globalcosmed.eu/pl/rodo/
POLEĆ ZNAJOMEMU