Facebook

Bobini baby

Bobini kids

Bobini fun

MENU

Marka

BOBINI ZNACZY DZIECKO

Skóra dziecka jest wyjątkowo delikatna.

Dziecko po narodzinach musi nauczyć się funkcjonować w nowym otoczeniu. Również jego skóra przygotowuje się na działanie czynników zewnętrznych. Nie posiada jeszcze w pełni wykształconych funkcji obronnych, łatwo przepuszcza substancje. Dlatego bardzo ważne jest, jakimi kosmetykami jest pielęgnowana w okresie niemowlęcym.  W tym czasie kształtuje się także więź dziecka z rodzicami, jego przyzwyczajenia, postrzeganie świata, relacje z otoczeniem. Ten okres jest najważniejszy w życiu malucha. Pozwala mu się rozwijać, ważne by rozwój ten wspierać i w pełni pobudzać dziecięcą ciekawość świata. Aby rozwój dziecka przebiegał bez zakłóceń jego skóra powinna być zdrowa, pielęgnowana delikatnymi, dedykowanymi dla niej kosmetykami. Marka bobini uwzględnia zróżnicowane potrzeby skóry dziecka na każdym etapie, a także wspiera jego rozwój zarówno fizyczny, jak i emocjonalny.

Odkrywamy świat z bobini…

…czujemy – odkrywamy zmysł dotyku
Codzienne rytuały kąpieli i pielęgnacji, wyznaczają dziecku rytm dnia. Są wspólnymi z rodzicami chwilami bliskość i radości. Delikatny dotyk mamy w trakcie kąpieli, masaż, nacieranie oliwką, przynoszą ukojenie i uspokajają dziecko. Dają maluchowi poczucie bezpieczeństwa i bliskości. bobini dba, by były to wspólne beztroskie chwile.

…odkrywamy świat kolorów
Niebo jest niebieskie, słońce żółte, a kwiatki kolorowe. W dzieciństwie świat postrzegamy bardziej intensywnie, a wyraziste barwy i kształty pozwalają przedmioty identyfikować. Dzieci lubią kolory i chętnie się nimi otaczają. Barwy oddziałują na nas: uspokajają, pobudzają, wspomagają rozwój. W dzieciństwie ulubiony kolor to wyraz własnej tożsamości i wyjątkowości. Barwne produkty bobini wprowadzają dzieci w świat kolorów.tmp-marka-2

…rozpoznajemy dźwięki
Słuch funkcjonuje już w okresie płodowym, już wtedy dziecko słyszy dźwięki do których się przyzwyczaja i które później kojarzy. To co słyszymy może działać na nas kojąco, dawać poczucie bezpieczeństwa, być zwiastunem czegoś przyjemnego. Dźwięk wody nalewanej do wanny to obietnica super kąpieli, wystarczy tylko zabrać ulubione zabawki i można wskakiwać do wanny pełnej „bobiniowej” piany.

…poznajemy zapachy
Węch, to jeden z lepiej rozwiniętych zmysłów już w chwili narodzin. Noworodek rozpoznaje zapach swojej mamy i gdy ona jest w pobliżu, czuje się bezpiecznie. Odpowiednio dobrane zapachy wpływają na nasze samopoczucie, mogą działać pobudzająco, relaksująco, poprawiać zdolność koncentracji. Są też zapachy, które znamy z dzieciństwa, przywołują wspomnienia beztroskich chwil, zapachu łąk, pieczonej przez babcię szarlotki… bobini wprowadza dzieci w świat zapachów, który pachnie soczystymi owocami.

tmp-marka-3…rozwijamy kreatywność
Hmm… jaki będzie zapach, jeśli zmieszamy płyn do kąpieli gruszkowy z malinowym? Ciekawe, czy mama się pozna jeśli dodamy jeszcze płynu truskawkowego… No, teraz się można kąpać, super zapach i piana niczego sobie… Wiem! Zrobię sobie fryzurę, albo robi, albo fryzurę i rogi, ha… tata mnie nie pozna… bobini to nieograniczona ilość kombinacji zapachowych oraz fryzur i strojów z piany.

…mamy super bohatera
Bardzo ważne jest, by już we wczesnym dzieciństwie kształtować prawidłowe nawyki, a najlepszym sposobem jest, nauka przez zabawę i zaprezentowanie przyjaznych, pozytywnych wzorców. Smok bobini to sympatyczny bohater marki, który uczy dzieci dbania o higienę.

…wspieramy naturalną ciekawość
Smok bobini uwielbia kąpiele w pachnącej pianie, a drugą jego pasją są podróże. Z każdej swojej wyprawy smok wysyła dzieciom krótką wiadomość o odwiedzonym miejscu, informacja znajduje się na opakowaniu produktu. Maluchy poznają nowe kraje, a przedstawione informacje inspirują je do dalszego poznawania świata.

..poznajemy smak przygody
Bobini przenosi dzieci w świat niesamowitych historii i przygód. Wanna to wielki ocean, po którym grasują piraci. Trzeba obronić przed nimi drużynę i ocalić skarb. Ocean jest bardzo wzburzony. wielka biała fala płynie na piratów. Ich statek przewrócony, drużyna zwyciężyła! Do następnego razu, bo piraci łatwo się nie poddają. Z bobini kąpiel nigdy nie jest taka sama. I nigdy nie jest nudna.tmp-marka-4

…by maluchy cieszyły się dzieciństwem i prawidłowo rozwijały
Wysoka jakość produktów bobini gwarantuje rodzicom bezpieczną pielęgnację ich pociech. Nasze kosmetyki zawierają łagodne składniki, a kompozycje zapachowe zostały specjalnie dobrane, by nie podrażniać skóry. Dzięki zrównoważonemu pH kosmetyki kąpielowe nie naruszają warstwy ochronnej skóry, a zastosowane łagodne składniki myjące delikatnie pielęgnują ciało. Kosmetyki nie drażnią oczu. Produkty zostały przetestowane dermatologicznie.

 

bobini to wyjątkowa marka, która działa we wszystkich wymiarach. Stymuluje rozwój dzieci i działa na wszystkie zmysły. Pozwala rozwijać kreatywność i zachęca maluchy do poznawania świata. Dzieciństwo jest okresem rozwoju i zdobywania doświadczeń, które decydują także o rozwoju naszych cech osobowościowych, jak optymizm, otwartość, pewność siebie. Ważne, by rozwój ten wspierać. Dzieci to lubią!

 

Aktualności Bobini

bobini_polska na Instagramie

24 października 2019

przejdź do strony Aktualności
NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów marketingowych, na otrzymywanie od GLOBAL COSMED GROUP S.A. informacji handlowych na warunkach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania przez Global Cosmed Group S. A. moich danych osobowych pod linkiem http://globalcosmed.eu/pl/rodo/
POLEĆ ZNAJOMEMU