Facebook

Bobini baby

Bobini kids

Bobini fun

MENU
powrót

Kalendarz Adwentowy bobini startuje z kolejną edycją – zakończony

Aby umilić Wam czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę wigilijną wracamy z naszą świąteczną akcją. W zeszłym roku rozdaliśmy wiele nagród i mieliśmy mnóstwo radości w związku z czytaniem Waszych komentarzy.

To kolejna edycja kalendarza adwentowego bobini. Od 1 grudnia na naszej stronie na facebook’u pojawiać się będą wpisy konkursowe. W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej upominków i jeszcze ciekawsze zadania.  Zabawa potrwa przez 24 dni, a nagrodami są wspaniałe zestawy ufundowane przez markę bobini oraz przez naszych tegorocznych Partnerów: Fundacji Dr Clown, Kina Helios dla dzieci, dystrybutora filmów Monolith Films oraz Love&Care – bobini baby. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ

Archiwum

NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów marketingowych, na otrzymywanie od GLOBAL COSMED GROUP S.A. informacji handlowych na warunkach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania przez Global Cosmed Group S. A. moich danych osobowych pod linkiem http://globalcosmed.eu/pl/rodo/
POLEĆ ZNAJOMEMU