Facebook

Bobini

Bobini baby

Bobini vegan

MENU
powrót

Konkurs „Potworna rodzinka” – zakończony

potworna_rodzinka

Lubicie tatuaże? A takie święcące w ciemności? My taaak! :)

Wypatrujcie na półkach sklepowych produktów bobini z tatuażami z bohaterami filmu „Potworna Rodzinka”. Film wchodzi na ekrany kin w Polsce 20 października, a my już teraz mamy dla Was konkurs, taki rewelacyjny, że aż strrraaaachh :) Zapraszamy do wspólnej zabawy z bobini i „Potworną Rodzinką”. To świetna okazja, żeby wygrać fantastyczne nagrody z postaciami z filmu, produktami bobini i kodem na film familijny z serwisu VOD Cineman.pl

Zasady są bardzo proste, wystarczy wykonać pracę, napisać, pokazać itp., jak wspólnie i rodzinnie spędzacie czas w Halloween? Jakie macie ulubione zabawy? Może Mama udaje Mumię, a Tata to uroczy Nietoperz?:) Czekamy na Wasze prace wysłane na adres mailowy: pr@globalcosmed.pl do 24 listopada 2017 r. Do wygrania aż 100 zestawów!

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

***KONKURS ZAKOŃCZONY***

Archiwum

NEWSLETTER
Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowych produktach. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GLOBAL COSMED GROUP S.A. informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204)
POLEĆ ZNAJOMEMU