Facebook

Bobini baby

Bobini kids

Bobini fun

MENU
powrót

bobini ocenione „bardzo dobrze” w Magazynie Öko-Test.

Produkty bobini: vegan szampon dla dzieci, płyn do kąpieli oraz baby żel do mycia ciała uzyskały ocenę „sehr gut” (bardzo dobra) niemieckiego Magazynu Öko-Test .

bobini wypadły w ocenie Öko-Test „sehr gut”- to najwyższa weryfikacja Magazynu. Szampon dla dzieci, tak jak pozostałe produkty z serii bobini vegan (płyn do kąpieli, pianka do mycia i żel pod prysznic) nie zawiera barwników, parabenów, silikonów, parafiny, PEGów, SLESu. Produkty są hypoalergiczne, łagodna formuła oparta jest na substancjach myjących roślinnego pochodzenia, które zapewniają wrażliwej skórze optymalną pielęgnację. Seria bobini vegan nie posiada w swoim składzie składników pochodzenia zwierzęcego, co zostało potwierdzone certyfikatem Vegan Society. Produkty mogą być używane już od pierwszych dni życia.

„Öko-Test Magazin” jest od wielu lat jednym z najbardziej kompetentnych wydawnictw przeprowadzających testy produktów i publikujących ich wyniki. Otrzymanie wyróżnienia „sehr gut” ma ogromne znaczenie, ponieważ produkty są oceniane przez wysokiej klasy ekspertów.

W każdym wydaniu miesięcznika Öko-Test  znajduje się 10-12 testów z różnych dziedzin życia.  W ciągu 20 lat istnienia, magazyn ten przetestował ponad 60 000 produktów. Öko-Test  bada je m.in. pod kątem szkodliwych substancji i substancji rakotwórczych. Magazyn posiada swoje niezależne laboratoria w Niemczech.

Dowiedz się więcej o serii vegan.

Archiwum

NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów marketingowych, na otrzymywanie od GLOBAL COSMED GROUP S.A. informacji handlowych na warunkach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania przez Global Cosmed Group S. A. moich danych osobowych pod linkiem http://globalcosmed.eu/pl/rodo/
POLEĆ ZNAJOMEMU