Facebook

Bobini baby

Bobini kids

Bobini fun

MENU
powrót

Konkurs „Dzieciństwo Pełne Radości”

Dzień Dziecka tuż, tuż. Z tej okazji, wspólnie z producentem markowych butów dla dzieci BARTEK przygotowaliśmy dla Was konkurs „Dzieciństwo pełne radości”, organizowany na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/bobini.Polska/ . Do wygrania aż trzy vouchery o wartości 200 zł na zakupy w sklepie internetowym www.bartek.com.pl

Pokażcie swoim pociechom, jak wyglądało Wasze dzieciństwo, pełne radości i przygód. Podczas wspólnej zabawy idealnie sprawdzą się wygodne buciki BARTEK, a po zakończonym dniu, pełnym wrażeń polecamy kąpiel w jednym z cudownie pachnących płynów bobini :)

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Polubić Bobini Polska i Bartek Polska na facebooku.
  2. W komentarzu napisać: jakie zabawy z Waszego dzieciństwa sprawiały Wam największą radość i dlaczego :) Może podchody, albo gra w kapsle?
  3. Będzie nam miło, jeśli polubisz i udostępnisz post konkursowy

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu i wyłonienia laureatów.

Spośród Waszych zgłoszeń wybierzemy 3, które spodobają nam się najbardziej i nagrodzimy voucherami. Konkurs trwa do  3 czerwca włącznie. Zwycięzców wyłonimy w ciągu 7 dni od zakończenia zabawy. Uczestnicząc w zabawie akceptujesz regulamin konkursu dostępny poniżej pod linkiem. Akceptujesz również zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem (RODO).

REGULAMIN KONKURSU _DZIECINSTWO PELNE RADOSCI

Zapraszamy do udziału!

Archiwum

NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów marketingowych, na otrzymywanie od GLOBAL COSMED GROUP S.A. informacji handlowych na warunkach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania przez Global Cosmed Group S. A. moich danych osobowych pod linkiem http://globalcosmed.eu/pl/rodo/
POLEĆ ZNAJOMEMU